Movavi Academic yaratıcılığı destekliyor

Movavi sponsorluk talebi

Etkinlik sponsorluğu
Movavi Academic, öğrenme deneyiminin tamamını zenginleştirmek ve dijital eğitim kaynakları sunmak için dünya çapında eğitim kuruluşları ve öğretmenlerle işbirliği yapıyor.
Kâr amacı gütmeyen kuruluşların yanı sıra eğitim toplantılarını ve konferansları da destekliyoruz. Geliştirmek istediğiniz bir projeniz varsa, lütfen bize ayrıntılarını anlatın. Çabalarınızı desteklemekten memnuniyet duyarız.
İş ortaklığı
Projeler
Movavi Academic desteği ile eğitimciler teknoloji becerilerini geliştirerek, eğitimde videonun faydalarını anlayarak ve alandaki uzmanlardan yeni şeyler öğrenerek öğretim sürecini geliştirebilirler.
Destek
Multimedya yarışması sponsorluğu
Öğretmenleri Movavi programlarını kullanmaları ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ile eğitim etkinlikleri için videolu içerikler oluşturmak üzere teşvik ediyoruz.
Bir kitap tanıtımı oluşturun
Medya materyalleri geliştirin
Bir okul YouTube kanalı başlatın
Öğrenciler arasında bir video yarışması düzenleyin
Bir fikriniz mi var? Bizimle paylaşın!
Multimedya aracılığıyla daha iyi dijital öğrenme fırsatları sunmak için ilham veren eğitim kuruluşlarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Kâr amacı gütmeyen eğitim alanındaki bir multimedya projesi üzerinde çalışıyorsanız, lütfen bize bildirin.
Kullanıcıların eğitici animasyon

Movavi tarafından desteklenen multimedya projelerine göz atın. Siz de projenizle katılmak ister misiniz?

Çok teşekkür ederi̇m! Mükemmel görünüyor. Dün deneme sürümünü denedim. Bugün de, sağladığınız Akademik sürümü denedim. Artık öğrencilerim için kaliteli videoları bir günden kısa bir sürede bir araya getirebileceğime eminim. Bu, makine mühendisliği öğrencilerimle uzaktan öğrenim yaparken kısa video dersler hazırlamak için tam olarak ihtiyacım olan şey.

Matt Schaefer

Doçent (Makine Mühendisliği)

MSOE Üniversitesi, ABD

Mac'ten Windows'a geçtikten sonra onlarca video düzenleme programını test ettik. Ancak Movavi'nin 5-6 yaşındaki çocuklarımız için en kolayı olduğunu gördüm. Programın arayüzü kullanıcı dostu. Öğrencilerimiz, Surface Go cihazlarında programınızın bir kopyasına sahip olacaklar. İlkokulumuz çok fazla çekim yapıyor ve basit ve güvenilir bir yazılıma ihtiyaç duyuyor. Movavi harika çalışıyor.

Vanessa Matthews

BİT Uzmanı

Dulwich Koleji, Çin

Reynosa adında bir Meksika kasabasında sağırlar için bir Katolik okulu yönetiyorum. Öğretmenlerimiz web kamerasından Meksika İşaret Dili derslerini kaydediyor ve ebeveynlerin anlayabilmesi için de seslendirme ekliyor. Öğrencilerimiz Google Classroom'u kullanarak eğitimlerine devam ediyor. Movavi'yi seviyoruz. Kullanımı çok kolay; kayıt esnasında bir videoya seslendirme eklemekten keyif alıyoruz. Bu, sesi ayrı olarak kaydettikten sonra video ile senkronize etmeye çalışmaktan çok daha kolay.

Carlos Gutierrez

Müfredat Geliştirici

Isaiah 55 Ministries, Meksika

Multimedya takviyesi alın
Ad
E-posta adresi
Okul/Organizasyon
Ülke
Meslek
Proje açıklaması
Gönder düğmesine tıklayarak, Movavinin kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağını kabul etmiş olursunuz
Gönder düğmesine tıklayarak, Movaviye herhangi bir ek bilgi için sizinle e-posta üzerinden iletişim kurabilme yetkisi vermiş olursunuz
(örneğin, sizi bir ankete, bir röportaja vb. davet etmek gibi)
Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.
Bize ulaşın
Katerina Christou
Müşteri Başarısı Yöneticisi
+357 25 32 3580
E-posta:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon: