Movavi Academic yaratıcılığı destekliyor

Movavi sponsorluk talebi

Etkinlik sponsorluğu
Movavi Academic, öğrenme deneyiminin tamamını zenginleştirmek ve dijital eğitim kaynakları sunmak için dünya çapında eğitim kuruluşları ve öğretmenlerle işbirliği yapıyor.
Kâr amacı gütmeyen kuruluşların yanı sıra eğitim toplantılarını ve konferansları da destekliyoruz. Geliştirmek istediğiniz bir projeniz varsa, lütfen bize ayrıntılarını anlatın. Çabalarınızı desteklemekten memnuniyet duyarız.
İş ortaklığı
Projeler
Movavi Academic desteği ile eğitimciler teknoloji becerilerini geliştirerek, eğitimde videonun faydalarını anlayarak ve alandaki uzmanlardan yeni şeyler öğrenerek öğretim sürecini geliştirebilirler.
Destek
Multimedya yarışması sponsorluğu
Öğretmenleri Movavi programlarını kullanmaları ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ile eğitim etkinlikleri için videolu içerikler oluşturmak üzere teşvik ediyoruz.
Bir kitap tanıtımı oluşturun
Medya materyalleri geliştirin
Bir okul YouTube kanalı başlatın
Öğrenciler arasında bir video yarışması düzenleyin
Bir fikriniz mi var? Bizimle paylaşın!
Multimedya aracılığıyla daha iyi dijital öğrenme fırsatları sunmak için ilham veren eğitim kuruluşlarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Kâr amacı gütmeyen eğitim alanındaki bir multimedya projesi üzerinde çalışıyorsanız, lütfen bize bildirin.
Kullanıcıların eğitici animasyon

Movavi tarafından desteklenen multimedya projelerine göz atın. Siz de projenizle katılmak ister misiniz?

Avrupa yarışması, Almanya'nın en eski okul yarışmasıdır ve çocukları ve gençleri güncel siyasi meseleler hakkında yaratıcı düşünmeye teşvik eder. Gittikçe daha fazla okul öğrencisi bize multimedya çalışması gönderiyor; birçoğu pandemi sırasında bu fırsattan yararlandı.
Movavi'nin desteği sayesinde, olağanüstü medya katkıları sunan gruplara federal ödüller olarak lisans verebildik. Bu okul grupları artık profesyonel ancak kullanımı kolay yazılımlarla medya becerilerini daha da geliştirme fırsatına sahipler. Hem gençler hem de onları gözeten öğretmenler bu fırsattan çok memnun kaldılar. Movavi'ye çok teşekkürler!

Janin Hartmann

Proje yöneticisi

Europäischer Wettbewerb

Uzaktan eğitim, dijital becerilerdeki ustalıklarını göstermelerini gerektirdiği için öğretmenlere büyük zorluklar yaşattı. Movavi'nin sponsor olduğu yarışma, öğretmenlerin günlük rutinini bir video ile göstermeyi amaçlıyordu. Yarışma neticesinde Polonyalı öğretmenlerin inanılmaz derecede yaratıcı oldukları ortaya çıktı ve birçok harika video tasarladılar. Movavi'nin sağladığı lisanslar sayesinde artık tüm öğretmenler öğrencileriyle çeşitli film projeleri planlayabilecekler.

Anna Albrecht

Okul öncesi ve ilkokul öğretmeni

Szkolne Inspiracje

Multimedya takviyesi alın
Ad
E-posta adresi
Okul/Organizasyon
Ülke
Meslek
Proje açıklaması
Gönder düğmesine tıklayarak, Movavinin kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağını kabul etmiş olursunuz
Gönder düğmesine tıklayarak, Movaviye herhangi bir ek bilgi için sizinle e-posta üzerinden iletişim kurabilme yetkisi vermiş olursunuz
(örneğin, sizi bir ankete, bir röportaja vb. davet etmek gibi)
Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.
Bize ulaşın
Katerina Christou
Müşteri Başarısı Yöneticisi
+357 25 32 3580
E-posta:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon: