Movavi Teacher Ambassador Program

Bilginizi dünyayla paylaşın

Bir Movavi Elçisi olarak, önemli becerilere sahip liderlerden oluşan topluluğumuzun bir parçası olacak ve bilginizi paylaşacaksınız. Eğitim dünyasını etkileyecek ve diğer uzmanlardan farklı eğitim teknolojileri hakkında bilgiler öğreneceksiniz.
Fikirlerinizi birçok şekilde paylaşabilirsiniz
Sosyal olmak
Movavi Academic'in nasıl kullanılacağıyla ilgili materyaller ve profesyonel gelişim kaynakları oluşturun. Bunları blog yazıları, videolar ve diğer kanallar aracılığıyla paylaşın.
Movavi Academic'i anlatan web seminerlerine ev sahipliği yapın, konferanslara ve diğer profesyonel etkinliklere katılın.
Movavi Academic'i ağınızdaki diğer öğretmenlerle paylaşın ve onların da programla çalışmaya başlamalarına yardımcı olun.
Ağ oluşturarak
Konferanslar
Programın faydaları
Yazılım
Öğrencileriniz en güncel multimedya yazılımına ücretsiz olarak erişebilir.
Beceri
Yazılımımızı düzenli bir şekilde kullanarak multimedya becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
Bilgi
Güncellemelere erişerek her zaman yazılımımızın en son sürümlerine sahip olursunuz.
Etkinlikler
Diğer eğitimcilerle bağlantı kurabilir, konferanslara katılabilir ve meslektaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Kullanıcıların eğitici animasyon

yazılımımız hakkında söylediklerini okuyun

Movavi ile dünyayı değiştirin
Göreviniz
Ad
E-posta adresi
Okul / Organizasyon
Ülke
Gönder düğmesine tıklayarak, Movavinin kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanacağını kabul etmiş olursunuz
Gönder düğmesine tıklayarak, Movaviye herhangi bir ek bilgi için sizinle e-posta üzerinden iletişim kurabilme yetkisi vermiş olursunuz
(örneğin, sizi bir ankete, bir röportaja vb. davet etmek gibi)
Gizlilik Politikamızı okuyun.
Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.
Bize ulaşın
Katerina Christou
Müşteri Başarısı Yöneticisi
+357 25 32 3580
E-posta:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon:

Çok teşekkür ederi̇m! Mükemmel görünüyor. Dün deneme sürümünü denedim. Bugün de, sağladığınız Akademik sürümü denedim. Artık öğrencilerim için kaliteli videoları bir günden kısa bir sürede bir araya getirebileceğime eminim. Bu, makine mühendisliği öğrencilerimle uzaktan öğrenim yaparken kısa video dersler hazırlamak için tam olarak ihtiyacım olan şey.

Matt Schaefer

Doçent (Makine Mühendisliği)

MSOE Üniversitesi, ABD

Mac'ten Windows'a geçtikten sonra onlarca video düzenleme programını test ettik. Ancak Movavi'nin 5-6 yaşındaki çocuklarımız için en kolayı olduğunu gördüm. Programın arayüzü kullanıcı dostu. Öğrencilerimiz, Surface Go cihazlarında programınızın bir kopyasına sahip olacaklar. İlkokulumuz çok fazla çekim yapıyor ve basit ve güvenilir bir yazılıma ihtiyaç duyuyor. Movavi harika çalışıyor.

Vanessa Matthews

BİT Uzmanı

Dulwich Koleji, Çin

Reynosa adında bir Meksika kasabasında sağırlar için bir Katolik okulu yönetiyorum. Öğretmenlerimiz web kamerasından Meksika İşaret Dili derslerini kaydediyor ve ebeveynlerin anlayabilmesi için de seslendirme ekliyor. Öğrencilerimiz Google Classroom'u kullanarak eğitimlerine devam ediyor. Movavi'yi seviyoruz. Kullanımı çok kolay; kayıt esnasında bir videoya seslendirme eklemekten keyif alıyoruz. Bu, sesi ayrı olarak kaydettikten sonra video ile senkronize etmeye çalışmaktan çok daha kolay.

Carlos Gutierrez

Müfredat Geliştirici

Isaiah 55 Ministries, Meksika