Program Movavi Academic wspiera kreatywność

Wniosek o sponsorowanie przez Movavi

Sponsorowanie wydarzeń
Movavi Academic współpracuje z organizacjami edukacyjnymi i nauczycielami na całym świecie w celu dostarczania cyfrowych materiałów edukacyjnych, które wzbogacają całe doświadczenie edukacyjne.
Wspieramy organizacje non-profit oraz spotkania i konferencje edukacyjne. Jeśli masz projekt, który chcesz rozwinąć, opowiedz nam o nim więcej. Chętnie rozważymy wsparcie Twoich wysiłków.
Współpraca partnerska
Projekty
Dzięki wsparciu Movavi Academic nauczyciele mogą usprawnić proces nauczania, doskonaląc swoje umiejętności techniczne, poznając zalety filmów w edukacji i ucząc się od ekspertów w tej dziedzinie.
Wsparcie
Sponsoring konkursów multimedialnych
Zachęcamy nauczycieli do korzystania z programów Movavi i tworzenia treści wideo dla organizacji non-profit i na wydarzenia edukacyjne.
Utwórz promocję książki
Opracuj materiały dla mediów
Uruchom szkolny kanał YouTube
Zorganizuj konkurs wideo wśród uczniów lub studentów
Masz pomysł?
Podziel się nim z nami!
Cieszymy się, że możemy pomagać organizacjom edukacyjnym zainspirowanym do zapewnienia lepszych warunków cyfrowej edukacji za pomocą multimediów. Jeśli pracujesz nad projektem multimedialnym w obszarze edukacji non-profit, powiedz nam o tym.
Zobacz, co użytkownicy mówią

Zobacz projekty multimedialne wspierane przez Movavi. Czy chcesz dołączyć ze swoim projektem?

Konkurs europejski to najstarszy konkurs szkolny w Niemczech, zachęcający dzieci i młodzież do kreatywnego myślenia o bieżących kwestiach politycznych. Coraz więcej uczniów przekazuje nam prace multimedialne; wielu skorzystało z okazji podczas pandemii.
Dzięki wsparciu Movavi byliśmy w stanie przyznać licencje jako nagrody federalne grupom, które zgłosiły wybitne materiały multimedialne. Te grupy szkolne mają teraz możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności multimedialnych dzięki profesjonalnemu, ale łatwemu w użyciu oprogramowaniu. Zarówno młodzież, jak i opiekunowie byli zachwyceni tą możliwością. Wielkie dzięki dla Movavi!

Janin Hartmann

Kierownik projektu

Europäischer Wettbewerb

Nauczanie na odległość było ogromnym wyzwaniem dla nauczycieli, którzy musieli wykazać się opanowaniem umiejętności cyfrowych. Konkurs sponsorowany przez Movavi miał na celu zademonstrowanie na wideo codziennej rutyny nauczyciela. Okazuje się, że polscy nauczyciele są niesamowicie kreatywni i zaprojektowali wiele świetnych filmów. Dzięki licencjom udostępnionym przez Movavi wszyscy nauczyciele mogą teraz planować ze swoimi uczniami różnorodne projekty filmowe.

Anna Albrecht

nauczycielka przedszkola i szkoły podstawowej

Szkolne Inspiracje

Uzyskaj multimedialne wzmocnienie
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Szkoła/organizacja
Kraj
Zawód
Opis projektu
Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na używanie przez Movavi Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką prywatności
Klikając przycisk Prześlij, upoważniasz Movavi do kontaktowania się z Tobą za pomocą poczty elektronicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji
(tj. w celu wysyłania zaproszeń do ankiety, wywiadu itd.)
Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
Nie udostępniamy Twoich danych żadnym stronom trzecim.
Skontaktuj się z nami
Katerina Christou
Menedżer sukcesu klienta
+357 25 32 3580
Adres e-mail:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon: