Program Movavi Academic wspiera kreatywność

Wniosek o sponsorowanie przez Movavi

Sponsorowanie wydarzeń
Movavi Academic współpracuje z organizacjami edukacyjnymi i nauczycielami na całym świecie w celu dostarczania cyfrowych materiałów edukacyjnych, które wzbogacają całe doświadczenie edukacyjne.
Wspieramy organizacje non-profit oraz spotkania i konferencje edukacyjne. Jeśli masz projekt, który chcesz rozwinąć, opowiedz nam o nim więcej. Chętnie rozważymy wsparcie Twoich wysiłków.
Współpraca partnerska
Projekty
Dzięki wsparciu Movavi Academic nauczyciele mogą usprawnić proces nauczania, doskonaląc swoje umiejętności techniczne, poznając zalety filmów w edukacji i ucząc się od ekspertów w tej dziedzinie.
Wsparcie
Sponsoring konkursów multimedialnych
Zachęcamy nauczycieli do korzystania z programów Movavi i tworzenia treści wideo dla organizacji non-profit i na wydarzenia edukacyjne.
Utwórz promocję książki
Opracuj materiały dla mediów
Uruchom szkolny kanał YouTube
Zorganizuj konkurs wideo wśród uczniów lub studentów
Masz pomysł?
Podziel się nim z nami!
Cieszymy się, że możemy pomagać organizacjom edukacyjnym zainspirowanym do zapewnienia lepszych warunków cyfrowej edukacji za pomocą multimediów. Jeśli pracujesz nad projektem multimedialnym w obszarze edukacji non-profit, powiedz nam o tym.
Zobacz, co użytkownicy mówią

Zobacz projekty multimedialne wspierane przez Movavi. Czy chcesz dołączyć ze swoim projektem?

Dziękuję bardzo! Wygląda niesamowicie. Wczoraj eksperymentowałem z wersją próbną. Dzisiaj wypróbowałem udostępnioną przez Was wersję akademicką. Teraz mam pewność, że mogę utworzyć dobrej jakości filmy dla moich studentów w mniej niż jeden dzień. Dokładnie tego potrzebuję do prowadzenia krótkich wykładów wideo dla moich studentów inżynierii mechanicznej podczas nauki zdalnej.

Matt Schaefer

Profesor nadzwyczajny (inżynieria mechaniczna)

MSOE University, USA

Przetestowaliśmy dziesiątki programów do edycji wideo po przejściu z Maca na Windows. Program Movavi okazał się najłatwiejszy dla naszych 5- i 6-letnich dzieci. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Nasi uczniowie będą mieli kopię waszego programu na swoich urządzeniach Surface Go. W naszej szkole dla maluchów dużo się nagrywa i potrzebne jest dobre, przyjazne oprogramowanie. Movavi świetnie się dla nich nadaje.

Vanessa Matthews

Integrator ICT

Dulwich College, Chiny

Prowadzę Chrześcijańską Szkołę dla Głuchoniemych w meksykańskim mieście Reynosa. Moi nauczyciele nagrywają lekcje w meksykańskim języku migowym na kamerkach internetowych i dodają lektora, aby rodzice mogli je zrozumieć. Korzystając z Google Classroom, nasi uczniowie kontynuują naukę. Kochamy Movavi. Jest bardzo łatwy w obsłudze; podoba nam się dodawanie lektora do filmu podczas jego odtwarzania. Jest to o wiele łatwiejsze niż osobne nagrywanie dźwięku, a następnie synchronizowanie go z wideo.

Carlos Gutierrez

Programista programu nauczania

Isaiah 55 Ministries, Meksyk

Uzyskaj multimedialne wzmocnienie
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Szkoła/organizacja
Kraj
Zawód
Opis projektu
Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na używanie przez Movavi Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką prywatności
Klikając przycisk Prześlij, upoważniasz Movavi do kontaktowania się z Tobą za pomocą poczty elektronicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji
(tj. w celu wysyłania zaproszeń do ankiety, wywiadu itd.)
Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
Nie udostępniamy Twoich danych żadnym stronom trzecim.
Skontaktuj się z nami
Katerina Christou
Menedżer sukcesu klienta
+357 25 32 3580
Adres e-mail:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon: