Movavi Teacher Ambassador Program

Podziel się swoją wiedzą ze światem

Jako ambasador Movavi będziesz dzielić się swoją wiedzą w ramach naszej społeczności liderów umiejętności krytycznych. Będziesz mieć wpływ na świat nauczania i uczyć się różnych technologii edukacyjnych od innych ekspertów.
Pomysłami możesz dzielić się na wiele sposobów
Aktywność społecznościowa
Twórz materiały i zasoby do rozwoju zawodowego dotyczące korzystania z programu Movavi Academic. Udostępniaj je za pomocą wpisów na blogu, filmów i innych kanałów.
Organizuj webinaria na temat programu Movavi Academic, bierz udział w konferencjach i innych wydarzeniach zawodowych.
Udostępniaj program Movavi Academic innym nauczycielom w Twojej sieci kontaktów i pomagaj nowym nauczycielom rozpocząć pracę z programem.
Sieć kontaktów
Wystąpienia publiczne
Korzyści z udziału w programie
Oprogramowanie
Twoi uczniowie lub studenci za darmo uzyskają dostęp do najnowszego oprogramowania multimedialnego.
Umiejętności
Dzięki konsekwentnemu użytkowaniu naszego oprogramowania rozwiniesz swoje umiejętności związane z multimediami.
Informacje
Dzięki dostępowi do aktualizacji zawsze będziesz mieć najnowsze wersje naszego oprogramowania.
Wydarzenia
Umożliwi Ci to nawiązywanie kontaktów z innymi nauczycielami, branie udziału w konferencjach i dzielenie się informacjami z Twoimi współpracownikami.
Zobacz, co użytkownicy mówią

o naszym oprogramowaniu do animacji edukacji

Zmieniaj świat z Movavi
Twoja rola
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Szkoła / organizacja
Kraj
Klikając przycisk Prześlij, zgadzasz się na używanie przez Movavi Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką prywatności
Klikając przycisk Prześlij, upoważniasz Movavi do kontaktowania się z Tobą za pomocą poczty elektronicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji
(tj. w celu wysyłania zaproszeń do ankiety, wywiadu itd.)
Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
Nie udostępniamy Twoich danych żadnym stronom trzecim.
Skontaktuj się z nami
Katerina Christou
Menedżer sukcesu klienta
+357 25 32 3580
Adres e-mail:
(UTC/GMT+2)
+1 314 798 5200
(UTC/GMT–6)
Telefon:

Dziękuję bardzo! Wygląda niesamowicie. Wczoraj eksperymentowałem z wersją próbną. Dzisiaj wypróbowałem udostępnioną przez Was wersję akademicką. Teraz mam pewność, że mogę utworzyć dobrej jakości filmy dla moich studentów w mniej niż jeden dzień. Dokładnie tego potrzebuję do prowadzenia krótkich wykładów wideo dla moich studentów inżynierii mechanicznej podczas nauki zdalnej.

Matt Schaefer

Profesor nadzwyczajny (inżynieria mechaniczna)

MSOE University, USA

Przetestowaliśmy dziesiątki programów do edycji wideo po przejściu z Maca na Windows. Program Movavi okazał się najłatwiejszy dla naszych 5- i 6-letnich dzieci. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Nasi uczniowie będą mieli kopię waszego programu na swoich urządzeniach Surface Go. W naszej szkole dla maluchów dużo się nagrywa i potrzebne jest dobre, przyjazne oprogramowanie. Movavi świetnie się dla nich nadaje.

Vanessa Matthews

Integrator ICT

Dulwich College, Chiny

Prowadzę Chrześcijańską Szkołę dla Głuchoniemych w meksykańskim mieście Reynosa. Moi nauczyciele nagrywają lekcje w meksykańskim języku migowym na kamerkach internetowych i dodają lektora, aby rodzice mogli je zrozumieć. Korzystając z Google Classroom, nasi uczniowie kontynuują naukę. Kochamy Movavi. Jest bardzo łatwy w obsłudze; podoba nam się dodawanie lektora do filmu podczas jego odtwarzania. Jest to o wiele łatwiejsze niż osobne nagrywanie dźwięku, a następnie synchronizowanie go z wideo.

Carlos Gutierrez

Programista programu nauczania

Isaiah 55 Ministries, Meksyk